Opis nekretnine
Prodaju se dvije lijepe parcele u blizini glavnog asfaltnog puta koji vodi u naselje Hidani – Breške, Općina Tuzla. Parcela površine 5009 m² se cijeni 13,00 KM/m², a cijena druge parcele površine 4223 m² je 10,00 KM/m². Obje parcele su udaljene cca. 1200 metara od mjesne zajednice u naselju Dokanj i cca. 800 metara od račvanja puta od kojeg jedan krak puta vodi u naselje Breške, a drugi u naselje Hidani. Nekretnine karakteriše lijepa lokacija, čist zrak, otvoren pogled, mirno porodično naselje i dobra putna komunikacija sa ostalim dijelovima grada. Ovo je veoma tražena lokacija za izgradnju vikendica ali i porodičnih kuća. Do parcela se dolazi asfaltnim putem koji prolazi kroz naselje. Između ove dvije parcele postoji ucrtan (zemljani) pristupni put koji koriste i vlasnici susjednih parcela. Obje parcele su blago nagete i osunčane tokom cijelog dana. Priključci struje i vode se nalaze u blizini parcela.
Vlasnička dokumentacija nekretnine je uredna, a potencijalni kupci mogu izvršiti uvid u dokumentaciju u poslovnici agencije “Tk Nekretnine” u Džafer Mahali br. 10, na Skveru.
NAPOMENA:
Navedena tražena cijena predstavlja preporučenu cijenu za predmetnu nekretninu. Vlasnik nekretnine zadržava pravo da u svakom trenutku do pismenog zaključenja Rezervacije, Predugovora, Ugovora o zakupu ili Ugovora o kupoprodaji nekretnine, prihvati cijenu koja može biti niža, ista ili viša od preporučene, ponuđenu od strane kupca/zakupca kojeg vlasnik odabere uz posredovanje agencije.
Svi tekstovi na ovoj web stranici se temelje na informacijama dobijenim od strane vlasnika nekretnine
- Agent
- Agent: Nihad Mujezinović
- Adresa poslovnice: Džafer mahala 10 (na SKVERU)
- Tel: +387 35 277 460
- Mob: + 387 62 332 393
- Fax: + 387 35 277 249
- E-mail: nihad@tknekretnine.ba
- Šta nekretnina posjeduje
- Opšti podaci
- Broj nekretnine: 39/2025-P1
- Adresa nekretnine: Breške - Hidani
- Tip nekretnine: Zemljište
- Tip akcije: Prodaja
- Osnovni podaci
- Ukupna površina parcele: 5009 m² i 4233 m²
